| Malzeme | AISI316 |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun ömürlü |
| Kablo Çapı | 1.6 mm |
| Örgü Boyutu | 25mm |
| Tip | Toka Tipi |
| Malzeme | AISI316 |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Kablo Çapı | 1,5 mm |
| ağ boyutu | 25 mm |
| Türü | Toka Tipi |
| Ürün adı | Halat Hasır Eskrim |
|---|---|
| tel çapı | 1.2mm |
| Marş | Paslanmaz çelik 304.316 |
| Renk | Parlak gümüş |
| ağ boyutu | 32 mm |