| Marka Adı: | Yuhan Wiremesh |
| Model Numarası: | YH-SS-002 |
| Adedi: | 50 Quare Metre |
| fiyat: | USD5-20/square meter |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Günde 1000 metrekare |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürün | Tel Halat Kablosu ağ |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Kablo çapı | 1.6 mm |
| Ağ boyutu | 52mm |
| Uzunluk | 15m |
| Genişlik | 6.8m |
| Marka | Yuhan Wiremesh |
| Örnek | Özgür |
Paslanmaz Çelik 304 Anti-Güz Güvenlik Net Çit için Esnek Halat Ağı Hem esnekliği hem de stabiliteyi yüksek mukavemet / ağırlık oranıyla birleştirir ve östenitik paslanmaz çeliğin süper sertliğini ve plastisitesini tamamen yansıtır.
Güvenlik koruma çözümlerimiz, insanların veya nesnelerin düşmesini önlemek için çeşitli ayak köprüleri, otoyol köprüleri veya süspansiyon köprüleri için uygundur. Ayrıca, benzersiz proje tasarımları için isteğe bağlı parıltı veya LED modülleri de dahil olmak üzere kişiselleştirilmiş tasarım çözümleri sunuyoruz.
| Tel ip çapı (d) | Ağ diyaframı (m) |
|---|---|
| 7 × 19 (5/32 " / 4.0mm) | 3 "× 3" |
| 7 × 19 (5/32 " / 4.0mm) | 3.6 "× 3.6" |
| 7 × 19 (5/32 " / 4.0mm) | 4 "× 4" |