| Marka Adı: | Yuhan |
| Model Numarası: | Yuhan-EMS-002 |
| Adedi: | 50 Quare Metre |
| fiyat: | USD5-20/square meter |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Günde 1000 metrekare |
| Malzeme | AISI 304 |
| Tel Çapı | 1.5mm |
| Göz Aralığı | 26mm |
| Delik Deseni | Elmas |
| Uzunluk | 1m ila 20m |
| Genişlik | 1m ila 8m |
| Tel Halat Yapısı | Çap (inç) | Çap (mm) | Göz Aralığı |
|---|---|---|---|
| 7 × 19 | 5/32" | 4.0 | 3" × 3" |
| 7 × 19 | 5/32" | 4.0 | 3.6" × 3.6" |
| 7 × 19 | 5/32" | 4.0 | 4" × 4" |