| Marka Adı: | Yuhan |
| Model Numarası: | Yuhan-EMS-002 |
| Adedi: | 50 Quare Metre |
| fiyat: | USD5-20/square meter |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Günde 1000 metrekare |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Malzeme | AISI304 |
| Açılış Şekli | Elmas |
| Kablo Çapı | 3 mm |
| Örgü Boyutu | 75mm |
| Başvuru | Eskrim, Güvenlik vb. |
| Renk | Gümüş, Siyah, Yeşil, Mavi, Sarı vb. |
| Sayfa Genişliği | 1m ila 8m |
| Delik Deseni | Elmas |
| Örnek | Özgür |
| Halat Çapı (D) | Ağ Açıklığı (M) |
|---|---|
| 7*19 (5/32" / 4,0 mm) | 3" * 3" |
| 7*19 (5/32" / 4,0 mm) | 3,6" * 3,6" |
| 7*19 (5/32" / 4,0 mm) | 4" * 4" |