| Marka Adı: | Yuhan |
| Model Numarası: | YH-SS-001 |
| Adedi: | 50 Quare Metre |
| fiyat: | USD5-20/square meter |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 10000 metrekare |
| Tel çapı | 2.0mm |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
| Ağ Boyutu | 36 mm |
| Uzunluk | 20m |
| Genişliği | 1 metre 8 metre arasında |
| Paslanmaz çelik sınıfı | 304 veya 316 |
| Renk | Gümüş veya Siyah |
| Türü | Bağlama |
| Örnek | Özgür |
| Kablo halatı çapı (D) | Ağ açısı (M) |
|---|---|
| 7 * 19 5/32 " 4.0mm |
3 * 3 |
| 7 * 19 5/32 " 4.0mm |
3.6" * 3.6" |
| 7 * 19 5/32 " 4.0mm |
4 " * 4 " |