| Marka Adı: | Yuhan Wiremesh |
| Model Numarası: | YH-SS-001 |
| Adedi: | 50 Quare Metre |
| fiyat: | USD5-20/square meter |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 1000 metrekare |
| Ürün Adı | Paslanmaz çelik ip ağı |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Kablo çapı | 3.0mm |
| Ağ Boyutu | 55 mm |
| Uzunluk | 18m |
| Genişliği | 6m |
| Marka | Yuhan İpi Ağı |
| Örnek | Özgür |
| Kablo halatı çapı (D) | Ağ açısı (M) |
|---|---|
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 3 * 3 |
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 3.6" * 3.6" |
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 4 " * 4 " |