| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | YH-SS-002 |
| MOQ: | 50 Quare Metre |
| fiyat: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | Günde 1000 metrekare |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün | Tel ip kablo ağı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Kablo çapı | 1.6mm |
| Ağ Boyutu | 52 mm |
| Uzunluk | 15 metre |
| Genişliği | 6.8m |
| Marka | Yuhan Wiremesh |
| Örnek | Özgür |
| Kablo halatı çapı (D) | Ağ açısı (M) |
|---|---|
| 7 × 19 (5/32" / 4.0mm) | 3'ü × 3'ü |
| 7 × 19 (5/32" / 4.0mm) | 3.6" × 3.6" |
| 7 × 19 (5/32" / 4.0mm) | 4" × 4" |