| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | YH-SS-007 |
| MOQ: | 50 Quare Metre |
| fiyat: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | Günde 1000 metrekare |
| Öznitelik | Değer |
|---|---|
| Ürün | Tel Halat File |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Göz Aralığı | 10mm-150mm |
| Kablo Çapı | 1.2mm-4.0mm |
| Uzunluk | 1m-25m |
| Genişlik | 6m |
| Uygulama | Çit, Güvenlik, Mimari |
| Tel Halat Çapı (D) | File Açıklığı (M) |
|---|---|
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 3" * 3" |
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 3.6" * 3.6" |
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 4" * 4" |