| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | YH-SS-003 |
| MOQ: | 50 Quare Metre |
| fiyat: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | Günde 1000 metrekare |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün | Paslanmaz Çelik Tel Halat File |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Kablo Çapı | 1.6mm |
| Göz Aralığı | 30mm |
| Uzunluk | 15m |
| Genişlik | 6m |
| Marka | Yuhan Wiremesh |
| Renk | Gümüş veya Siyah |
| Tip | Muşta Tipi |
| File Şekli | Elmas |
| Tel Halat Çapı (D) | File Göz Aralığı (M) |
|---|---|
| 7 × 19 5/32" 4.0mm | 3" × 3" |
| 7 × 19 5/32" 4.0mm | 3.6" × 3.6" |
| 7 × 19 5/32" 4.0mm | 4" × 4" |