| Ürün | Halat Örgü Çit |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Halat Net Çit |
| tel çapı | 1,2 mm |
| ağ boyutu | 30cm*30cm |
| Renk | Siyah |
| ürün | Kuşlar için ip ağları |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| ağ boyutu | 15 mm*15 mm |
| Uygulama | Kuşhane Ağı |
| kolay kurulum | - Evet. |
| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| tel çapı | 2,0 mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | ss halat örgü |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
| tel çapı | 1,5 mm |
| açılış | 40cm*40cm |
| Ürün | Halat Örgü Çit |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Halat Net Çit |
| tel çapı | 1,0 mm |
| ağ boyutu | 50cm*50cm |
| Renk | Siyah |
| Product Name | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Aviary Rope Netting |
| Feature | Flexible, Light |
| Lead Time | 15 days after orderd |
| Type | Knotted |
| Ürün | Halat Örgü Çit |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Halat Net Çit |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
| tel çapı | 2,0 mm |
| ağ boyutu | 50cm*50cm |
| Ürün | Halat Örgü Çit |
|---|---|
| Anahtar kelime | Halat Net Çit |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 316 |
| Tel Çapı | 2.0mm |
| Örgü boyutu | 50cm*50cm |
| Ürün | Halat Örgü Çit |
|---|---|
| Anahtar kelime | Halat Net Çit |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| Tel Çapı | 1.5 mm |
| Örgü boyutu | 40mm*40mm |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Halat Örgü Çit |
|---|---|
| Anahtar kelime | SS Halat Örgü Çit |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Tel Çapı | 2,5 mm |
| Örgü boyutu | 50cm*50cm |