| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | ip ağı |
| Türü | dokuma tipi |
| Kablo Teli | 7*19 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 veya 316 |
| Ürün adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Paslanmaz Çelik tel kablo ağı |
| Tip | Düğümlü |
| Kablo tel | 7*7 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 316 |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Kablo Halat Mesh |
| Türü | Yüksüklü |
| Kablo Teli | 7*7,7*19 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Paslanmaz Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
| tel çapı | 2,5 mm |
| ağ boyutu | 40cm*40cm |
| Ürün Adı | Kuşlar için ip ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kuşlar için kablo örgüsü |
| Özellik | Esnek, Yüksek Mukavemetli |
| Yüzey | düz ve parlak |
| Önderi Zamanı | 15 GÜN |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Ağ |
| Türü | Düğümlü |
| Kablo Teli | 7*19 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Kablolu ip ağı |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| tel çapı | 2,5 mm |
| ağ boyutu | 50cm*40cm |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | SS Kablo Halat Mesh |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
| Özellikleri | Hafiflik ve dayanıklılık |
| Marka | Yuhan Tel Örgü |
| Ürün | Halat Net Çit |
|---|---|
| Anahtar kelime | SS Halat Örgü Çit |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Tel Çapı | 2,5 mm |
| Örgü boyutu | 50cm*50cm |
| Ürün Adı | Kuşlar için ip ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kuşa Halat Ağı |
| Özellik | Esnek, Hafif |
| Yüzey | Hayır |
| Önderi Zamanı | 10 GÜN |