| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
|---|---|
| Kablo çapı | 1,5 mm |
| ağ boyutu | 15 mm*15 mm |
| Net Boyut | Müşterinin bedenini takip edin |
| Renk | Gümüş |
| Ürün adı | Kuşlar için ip ağları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Kafes Kablo Mesh |
| Özellik | Hafif |
| Yüzey | PVC kaplı |
| Kurşun zamanı | 15 gün |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | SS kablo ağı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| tel çapı | 2,5 mm |
| ağ boyutu | 60cm*60cm |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
| Malzeme | SS 316L |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Yeşil |
| Ürün Adı | Kuşlar için ip ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kuşlar için ip ağları |
| Özellik | Esnek, Yüksek Mukavemetli |
| Yüzey | düz ve parlak |
| Önderi Zamanı | 10 GÜN |
| Material | SS 316L |
|---|---|
| Color | Black |
| Cable Type | 7*7 |
| Cable Diameter | 2.0mm |
| Mesh Size | 2m*3m |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
| Malzeme | SS 316L |
| Kablo Türü | 7*7cm |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Kuşlar için ip ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kuşlar için ip ağları |
| Özellik | Esnek, Hafif |
| Yüzey | Hayır |
| Önderi Zamanı | 15 GÜN |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Balustrad Kablo Ağı |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| tel çapı | 3.0mm |
| ağ boyutu | 50cm*50cm |
| Uygulama | Bahçe, Çiftlik, Park |
|---|---|
| Dayanıklılık | Hava koşullarına dayanıklı |
| Anahtar kelime | Tel Halat Ağı |
| Bakım | Düşük bakım |
| Esneklik | Esnek |