| Ürün | Kuşlar için ip ağları |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| ağ boyutu | 30mm*30mm |
| Net Boyut | 1m*5m |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Kuşlar için ip ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kafes Kablo Mesh |
| Özellik | Hafif Ağırlık |
| Yüzey | PVC kaplı |
| Önderi Zamanı | 15 GÜN |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | SS kablo ağı |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| tel çapı | 2,5 mm |
| ağ boyutu | 60cm*60cm |
| Ürün | Dekorasyon Tel Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Dekorasyon ağı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| tel çapı | 3mm |
| ağ boyutu | 20cm*40cm |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | SS kablo ağı |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| tel çapı | 1,5 mm |
| ağ boyutu | 40cm*40cm |
| Ürün Adı | Kuş Kafesi Güvenlik Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kuş Kafesi Güvenlik Ağı |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Gümüş |
| Malzeme | AISI316 |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Kablo Çapı | 1,5 mm |
| ağ boyutu | 25 mm |
| Türü | Toka Tipi |
| Malzeme | AISI 304 |
|---|---|
| Renk | Gümüş, Siyah, Yeşil, Mavi, Sarı vb. |
| AÇILIŞ ŞEKLİ | elmas |
| Başvuru | Eskrim, güvenlik vb. |
| Delik deseni | elmas |
| Ürün Adı | Halat Net Çit |
|---|---|
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Maliyet | Ucuz |
| Tasarım | Metal çerçeveli ip ağı |
| Renk | gümüş, siyah |
| Malzeme | AISI 304 |
|---|---|
| AÇILIŞ ŞEKLİ | elmas |
| kablo çapı | 3 mm |
| ağ boyutu | 75mm |
| Başvuru | Eskrim, güvenlik vb. |