| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Halat Hasır |
| Önderi Zamanı | 20 gün içinde |
| Türü | Yüksük Bağlantılı |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Malzeme | SS 316L |
| Teslim süresi | 7 gün içinde |
| Uygulama | Koruma çiti |
| Ürün Türü | ip ağı |
|---|---|
| Renk | Gümüş veya siyah |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
| Kablo çapı | 3,2 mm |
| ağ boyutu | 75mm |
| Ürün | Halat Net Çit |
|---|---|
| Anahtar Kelime | SS Halat Örgü Çit |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
| tel çapı | 1,5 mm |
| ağ boyutu | 50cm*50cm |
| Ürün Adı | ip ağı |
|---|---|
| Kullanımı | Güvenlik çiti |
| Renk | Gümüş veya siyah |
| Malzeme | SS 316 |
| Kablo çapı | 3,2 mm |
| Ürün Adı | ip ağı |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Kullanımı | Güvenlik çiti |
| Kablo çapı | 2,4 mm |
| ağ boyutu | 50 mm |
| Ürün | Halat Örgü Çit |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Halat Net Çit |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| tel çapı | 2,0 mm |
| ağ boyutu | 50cm*50cm |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Türü | dokuma tipi |
| Kablo Teli | 7*19 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Ürün adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Çelik ip ağı |
| Tip | Yüksük |
| Kablo tel | 7*19 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Ürün adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Paslanmaz Çelik Halat Ağı |
| Tip | Yüksük |
| Kablo tel | 7*7 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |