| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Balustrad Kablo Ağı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 316 veya 304 |
| Tel Çapı | 2,5 mm |
| Örgü boyutu | 66mm*66mm |
| Malzeme | Asya 316 |
|---|---|
| Kablo çapı | 2,4 mm |
| ağ boyutu | 50 mm |
| menşei ülke | Çin |
| Renk | Gümüş |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | SS Zoo Rope Netting |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Cable Type | 7*7 |
| Color | Green |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Tel Halat Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Tel çapı | 2 mm |
| Örgü Boyutu | 40mm |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Tel Halat Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Tel çapı | 3 mm |
| Örgü Boyutu | 50 mm |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Tel ip ağı |
| Malzeme | SS316 |
| Kablo Teli | 7*19 |
| Renk | Siyah |
| Ürün | Tel ipi örgüsü |
|---|---|
| Anahtar kelime | Halat Örgüsü |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Ağ boyutu | 10mm-150mm |
| Kablo çapı | 1,2 mm-4,0 mm |
| Ürün | Tel ipi örgüsü |
|---|---|
| Anahtar kelime | Halat Örgüsü |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
| Kablo çapı | 2,5 mm |
| Ağ boyutu | 52mm |
| Ürün | Tel ipi örgüsü |
|---|---|
| Anahtar kelime | Tel kablo örgüsü |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
| Ağ boyutu | 45 mm |
| Kablo çapı | 1.6 mm |
| ürün | Paslanmaz Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| tel çapı | 2mm |
| ağ boyutu | 40mm |