| Ürün | Paslanmaz Çelik Tel Halat Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Tel çapı | 2 mm |
| Örgü Boyutu | 45 mm |
| Ürün | Tel ipi örgüsü |
|---|---|
| Anahtar kelime | Halat Örgüsü |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Ağ boyutu | 10mm-150mm |
| Kablo çapı | 1,2 mm-4,0 mm |
| Ürün | Tel ipi örgüsü |
|---|---|
| Anahtar kelime | Halat Örgüsü |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
| Kablo çapı | 2,5 mm |
| Ağ boyutu | 52mm |
| Ürün | Tel ipi örgüsü |
|---|---|
| Anahtar kelime | Tel kablo örgüsü |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
| Ağ boyutu | 45 mm |
| Kablo çapı | 1.6 mm |
| ürün | Paslanmaz Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| tel çapı | 2mm |
| ağ boyutu | 40mm |
| Ürün adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Tip | Dokuma tipi |
| Kablo tel | 7*19 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Tel Halat Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Tel çapı | 3 mm |
| Örgü Boyutu | 50 mm |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Tel Halat Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Tel çapı | 3 mm |
| Örgü Boyutu | 50 mm |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Tel Halat Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Tel çapı | 3 mm |
| Örgü Boyutu | 50 mm |
| Ürün | Tel kablo örgüsü |
|---|---|
| keyword | Rope Net |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
| Kablo çapı | 3.0mm |
| Ağ boyutu | 58mm |