| Kablo Çapı | 2,4 mm |
|---|---|
| Örgü boyutu | 50 mm |
| Genişlik | 8m |
| Anahtar Kelime | Çelik Halat Hasır |
| Kullanım | Tırmanma sarmaşıkları |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
|---|---|
| Kablo Çapı | 3.2mm |
| Örgü boyutu | 13mm ila 100 mm |
| Uzunluk | 1m ila 25m |
| Delik | Elmas |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Paslanmaz Çelik Halat Ağı |
| Kablo Çapı | 2.0mm |
| Örgü boyutu | 55mm |
| Uzunluk | 20m |
| Ürün | Dekorasyon Tel Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Dekorasyon teli örgü paneller |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Tel çapı | 3.0mm |
| Paketleme | Karton, ahşap kasa |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | SS Kablo Halat Mesh |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
| tel çapı | 2,0 mm |
| açılış | 40cm*40cm |
| Ürün | Halat Örgü Çit |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Halat Net Çit |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| tel çapı | 1,5 mm |
| ağ boyutu | 50cm*50cm |
| Ürün | Halat Örgü Çit |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Halat Net Çit |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| tel çapı | 1,0 mm |
| ağ boyutu | 50cm*50cm |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Yeşil |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | SS Kablo Halat Mesh |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Özellikleri | Dayanıklı |
| Marka | Yuhan Tel Örgü |