| Ürün adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Kurşun zamanı | 15 gün |
| Tip | Düğümlü Örgü |
| Kablo tel | 7*7 veya 7*19 |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | SS Kablo Halat Mesh |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Tel Çapı | 1.5 mm |
| Örgü boyutu | 30mm*30mm |
| Ürün | Tel ipi örgüsü |
|---|---|
| Anahtar kelime | Halat Örgüsü |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
| Kablo çapı | 2,5 mm |
| Örgü boyutu | 52mm |
| Ürün adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Teslim süresi | 7 Gün İçinde |
| Tip | Zincir Bağlantı Ağı |
| kablo tel | 7*7 |
| Ürün adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Halat Ağı |
| Malzeme | SS316 |
| kablo tel | 7*19 |
| Renk | Gümüş |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Tel Halat Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Tel çapı | 3 mm |
| Örgü Boyutu | 50 mm |
| Ürün | Tel ipi örgüsü |
|---|---|
| Anahtar kelime | Halat Örgüsü |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 316 |
| Kablo çapı | 1.6 mm |
| Örgü boyutu | 30 mm |
| Ürün adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Tip | Yüksük |
| kablo tel | 7*19 |
| Malzeme | paslanmaz çelik 304 |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Çelik ip ağı |
| Türü | Yüksüklü |
| Kablo Teli | 7*19 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Tel ip ağı |
| Malzeme | SS316 |
| Kablo Teli | 7*19 |
| Renk | Siyah |