| ürün | Dekorasyon Tel Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Dokuma kablosu örgüsü |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Renk | Gümüş veya Sarı |
| tel çapı | 2,0 mm |
| Ürün | Dekorasyon Tel Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Dokuma kablosu örgüsü |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Renk | Gümüş veya Sarı |
| Tel çapı | 1.5 mm |
| Ürün adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Paslanmaz Çelik Tel Halat Ağı |
| Kurşun zamanı | 10 gün içinde |
| Tip | Yüksük Bağlantılı |
| Kablo tel | 7*19 |
| Ürün adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Kablo tel ipi hayvanat bahçesi ağ |
| Malzeme | SS304 |
| Teslim süresi | 15 gün içinde |
| Başvuru | Güvenlik ağı |
| Ürün adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Tip | Yüksük |
| kablo tel | 7*7 |
| Malzeme | paslanmaz çelik 304 |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 316 veya 304 |
| Kablo Teli | 7*19 |
| tel çapı | 2 mm |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Siyah |
| Ürün adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Tel Halat Ağı |
| Kurşun zamanı | 10 gün içinde |
| Tip | Yüksük Bağlantılı |
| kablo tel | 7*19 |
| Ürün Adı | ip ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | paslanmaz çelik ip ağı |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
| Kablo çapı | 1,6 mm |
| üretici | SS Halat Mesh Co., Ltd. |
| Ürün adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Tel Halat Ağı |
| Kurşun zamanı | 10 gün içinde |
| Tip | Yüksük Bağlantılı |
| kablo tel | 7*19 |