| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Siyah |
| kablo çapı | 2,4 mm |
|---|---|
| ağ boyutu | 50 mm |
| Genişlik | 8m |
| anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Kullanım | Tırmanma sarmaşıkları |
| Ürün Adı | Kuşat Halat Netting |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Halat Hasır |
| Türü | Ferruled Mesh |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| Ürün adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Paslanmaz Çelik Tel Halat Ağı |
| Tip | Düğümlü |
| Kablo tel | 7*7 veya 7*19 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Halat Hasır |
| Teslim süresi | 15 gün içinde |
| Türü | Düğümlü |
| Kablo Teli | 7*19 |
| Ürün Adı | ip ağı |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Kullanımı | Güvenlik çiti |
| Anahtar Kelime | paslanmaz çelik ip ağı |
| Kablo çapı | 1,6 mm |
| Ürün | Halat Örgü Çit |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Halat Net Çit |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
| tel çapı | 2,0 mm |
| ağ boyutu | 50cm*50cm |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| anahtar kelime | paslanmaz çelik ip ağı |
| kablo çapı | 2.0mm |
| ağ boyutu | 52mm |
| uzunluk | 20m |
| Ürün adı | Kuşlar için ip ağları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Çelik Halat Hasır |
| Kurşun zamanı | 10 gün |
| Tip | Düğümlü Örgü |
| Kablo tel | 7*19 |
| Ürün adı | Kuşak Halat Net Çantası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Çelik Halat Hasır |
| Özellik | Hafif |
| Kurşun zamanı | 15 gün |
| Tip | Kürklü |