| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | SS Kablo Halat Mesh |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Tel Çapı | 1,2 mm |
| Örgü boyutu | 25cm*25cm |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 316 veya 304 |
| Tel Çapı | 2.0mm |
| Açılış | 50cm*50cm |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Çelik Halat Hasır |
| Türü | Yüksüklü |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Halat Hasır |
| Türü | Düğümlü |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | SS Kablo Halat Mesh |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| tel çapı | 1,2 mm |
| ağ boyutu | 25cm*25cm |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 316 veya 304 |
| Özellikleri | Kolay kurulum |
| Marka | Yuhan Tel Örgü |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | SS Kablo Halat Mesh |
| Özellikleri | Kolay kurulum |
| Panel Boyutu | 2m*10m |
| Renk | Gümüş |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| tel çapı | 1,2 mm |
| ağ boyutu | 30mm*30mm |
| Ürün adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | paslanmaz çelik halat ağı |
| Tip | Yüksük |
| Kablo tel | 7*7 veya 7*19 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Ürün Adı | Kuşlar için ip ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Tel Halat örgü kablosu ağ |
| Önderi Zamanı | 15 GÜN |
| Türü | Düğümlü |
| Kablo Teli | 7*7 veya 7*19 |