| Ürün adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Kablo tel ipi hayvanat bahçesi ağ |
| Malzeme | SS304 |
| Teslim süresi | 10 gün içinde |
| Başvuru | Güvenlik ağı |
| anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Msize etmek | Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Eskrim, güvenlik vb. |
| Genişlik | 1m ila 8m |
| AÇILIŞ ŞEKLİ | elmas |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Tel Halat Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Halat Örgüsü |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Kablo çapı | 1.6 mm |
| Ağ boyutu | 30 mm |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 316 veya 304 |
| tel çapı | 1,5 mm |
| açılış | 40cm*40cm |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 316 veya 304 |
| Tel Çapı | 1.6 mm |
| Örgü boyutu | 30cm*30cm |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Tel Halat Ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Tel kablo örgüsü |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
| Kablo çapı | 3.2mm |
| Ağ boyutu | 55mm |
| Ürün | Tel ipi örgüsü |
|---|---|
| Anahtar kelime | Tel kablo örgüsü |
| Malzeme | SS304 veya 316 |
| Kablo çapı | 1.6 mm |
| Başvuru | Güvenlik çiti |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Teslim süresi | 7 gün içinde |
| Türü | Zincir Bağlantı Ağı |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Siyah |
| kablo çapı | 2,4 mm |
|---|---|
| ağ boyutu | 50 mm |
| Genişlik | 8m |
| anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Kullanım | Tırmanma sarmaşıkları |