| Ürün Türü | ip ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Çelik Halat Hasır |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
| Kablo çapı | 3mm |
| Ürün Adı | ip ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Çelik Halat Hasır |
| Kablo çapı | 2,4 mm |
| Pas Dayanımı | - Evet. |
| Renk | Gümüş |
| Ürün adı | Halat Hasır Eskrim |
|---|---|
| uzunluk | Özelleştirilmiş |
| Paketi | Su geçirmez Kağıt, Palet vb. |
| anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| tel çapı | 2.0mm |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 316 veya 304 |
| Kablo Teli | 7*19 |
| tel çapı | 2 mm |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Malzeme | SS304 |
| Teslim süresi | 7 gün içinde |
| Uygulama | Köprü Koruma Ağı Çit |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Malzeme | SS 316L |
| Kablo Teli | 7*19 |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Halat Ağı |
| Malzeme | SS316 |
| Kablo Teli | 7*19 |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo tel ipi hayvanat bahçesi ağ |
| Malzeme | SS304 |
| Teslim süresi | 10 gün içinde |
| Uygulama | Güvenlik ağı |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Türü | Yüksüklü |
| Kablo Teli | 7*19 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Malzeme | SS316 |
| Teslim süresi | 7 gün içinde |
| Uygulama | Hayvanat Bahçesi Koruma Ağı Çit |