| Ürün | SS Düşmeyi önleyen halat ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Tel ip ağlı çitler |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 316 |
| Tel Çapı | 3.0mm |
| Örgü boyutu | 50cm*50cm |
| Anahtar Kelime | SS Tel Halat Mesh |
|---|---|
| ağ boyutu | 52mm |
| Ürün Türü | ip ağı |
| Pas Dayanımı | - Evet. |
| Kullanımı | Güvenlik çiti |
| AÇILIŞ ŞEKLİ | elmas |
|---|---|
| Ürün adı | ip ağı |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
| uzunluk | Gerekli herhangi |
| anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Malzeme | SS304 |
| Teslim süresi | 15 gün içinde |
| Uygulama | Hayvanat Bahçesi Koruma Ağı Çit |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Malzeme | SS 304 |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Halat Ağı |
| Malzeme | SS316 |
| Kablo Teli | 7*19 |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Malzeme | SS 316L |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Malzeme | SS 316L |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | SS304 |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Kırmızı |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Malzeme | SS316L |
| Teslim süresi | 7 gün içinde |
| Uygulama | Hayvanat Bahçesi Koruma Ağı Çit |