| Malzeme | SS304 veya SS316 |
|---|---|
| Türü | Yüksüklü |
| tel çapı | 2mm |
| ağ boyutu | 100 mm |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Kablo Halat Mesh |
| Türü | Yüksüklü |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| Ürün | Balustrad Kablo Ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 316 veya 304 |
| tel çapı | 1,5 mm |
| ağ boyutu | 30cm*30cm |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz çelik tel halat örgü hayvanat bahçesi ağ |
| Türü | Düğümlü |
| Kablo Teli | 7*19 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Ürün | Halat Net Çit |
|---|---|
| Anahtar kelime | SS Tel Halat Ağı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 veya 316 |
| Tel Çapı | 1,2 mm |
| Örgü boyutu | 25cm*25cm |
| Ürün | Halat Net Çit |
|---|---|
| Anahtar Kelime | SS Halat Örgü Çit |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 veya 316 |
| tel çapı | 1,5 mm |
| ağ boyutu | 25cm*25cm |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Halat Hasır |
| Türü | Düğümlü |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
| Ürün Adı | ip ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | paslanmaz çelik ip ağı |
| Pas Dayanımı | - Evet. |
| Kafes Şekli | Elmas |
| Malzeme | AISI 304 |
| Ürün Adı | ip ağı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | paslanmaz çelik ip ağı |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
| Kablo çapı | 1,6 mm |
| üretici | SS Halat Mesh Co., Ltd. |
| Ürün | Tel Halat Kablo Örgüsü |
|---|---|
| Anahtar kelime | Halat Örgüsü |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Kablo çapı | 1.6 mm |
| Ağ boyutu | 52mm |