| Anahtar Kelime | Hayvanat bahçesi |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Kafes Şekli | Elmas |
| Kullanımı | Güvenlik çiti |
| ağ boyutu | 25 mm |
| anahtar kelime | SS Tel ip ağları |
|---|---|
| Malzeme | 304 veya 316 |
| Renk | Parlak gümüş |
| Tip | Toka Tipi |
| kablo çapı | 1.5 mm |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | SS Cable Rope Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 or 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 or 316 |
| Ürün | Halat Örgü Çit |
|---|---|
| Anahtar Kelime | SS Halat Örgü Çit |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| tel çapı | 1,5 mm |
| ağ boyutu | 45cm*45cm |
| AÇILIŞ ŞEKLİ | elmas |
|---|---|
| Renk | Gümüş, siyah , yeşil, mavi vb. |
| uzunluk | Gerekli herhangi |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Genişlik | 1m ila 8m |
| Renk | Gümüş, siyah vb. |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| kablo çapı | 2.0mm |
| ağ boyutu | 13mm ila 100 mm |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Ağ |
| Türü | Düğümlü |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Ürün Adı | Kuşlar için ip ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kuşa Kablo örgü ipi örgü |
| Özellik | Hafif Ağırlık |
| Önderi Zamanı | 15 GÜN |
| Türü | Kürklü |
| malzemeler | AISI 304or 316 |
|---|---|
| Anahtar Kelime | paslanmaz çelik kablo ağı |
| tel çapı | 1,5 mm |
| ağ boyutu | 30 mm |
| Uzunluk | özel |
| Malzeme | Asya 316 |
|---|---|
| menşei ülke | Çin |
| Çapraz | 1,5 mm |
| Kullanımı | Güvenlik çiti |
| ağ boyutu | 23mm |