| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Yeşil |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Türü | Ferruled Bağlantı |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
| Malzeme | AISI 304 |
|---|---|
| kablo çapı | 1.5 mm |
| ağ boyutu | 26mm |
| Delik deseni | elmas |
| uzunluk | 1 metre ile 20 metre arasında |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316 |
| tel çapı | 2 mm |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Üretim Süresi | 20 gün içinde |
| Türü | Başlık |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Malzeme | SS 304 |
| Teslim süresi | 7 gün içinde |
| Uygulama | Düşmeyi Önleyici Eskrim |
| Ürün adı | Kafes Hasır |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Malzeme | SS 316 |
| Teslim süresi | 15 gün içinde |
| Başvuru | Hayvanat Bahçesi Koruma Ağı Çit |
| Ürün Adı | Kafes Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Malzeme | SS 316 |
| Teslim süresi | 15 gün içinde |
| Uygulama | Hayvanat Bahçesi Koruma Ağı Çit |
| Ürün Adı | Kuşlar için ip ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Malzeme | SS 316 |
| Teslim süresi | 10 gün içinde |
| Uygulama | Hayvanat Bahçesi Koruma Ağı Çit |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Üretim Süresi | 20 gün içinde |
| Türü | Yüksüklü |
| Kablo Teli | 7*7 |