| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Yeşil |
| Ürün Adı | Kuşlar için ip ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Türü | Düğümlü Bağlantı |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Material | SS 316L |
| Delivery Time | within 7 days |
| Application | Zoo Protection Mesh Fence |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Çelik Halat Hasır |
| Önderi Zamanı | 10 GÜN |
| Türü | Düğümlü |
| Kablo Teli | 7*7. 7*7. 7*19 7*19 |
| Ürün Adı | Avairy Halat Netting |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Halat Hasır |
| Teslim süresi | 15 gün içinde |
| Türü | Ferruled Mesh |
| Kablo Teli | 7*19 |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Zaman Üretmek | 7 gün içinde |
| Türü | Düğümlü Örgü |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Ürün Adı | Kafes Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | SS Tel Halat Mesh |
| Malzeme | SS 316 |
| Teslim süresi | 15 gün içinde |
| Uygulama | Hayvanat Bahçesi Koruma Ağı Çit |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
|---|---|
| kablo çapı | 1.6 mm |
| Renk | Gümüş, siyah , vb. |
| ağ boyutu | 45 mm |
| Genişlik | 6m |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz çelik ip ağı |
| Malzeme | SS 304 |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Yeşil |
| Ürün Adı | Hayvanat Bahçesi Halat Ağları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Halat Hasır |
| Türü | Yüksüklü |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 |