| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Malzeme | SS 304 |
| Pas Dayanımı | - Evet. |
| Çapraz | 1,5 mm |
| ağ boyutu | 30 mm |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
|---|---|
| Örnek | Özgür |
| Kullanımı | Güvenlik çiti |
| Renk | Gümüş veya siyah |
| Çapraz | 1,2 mm |
| Malzeme | AISI 304 veya 316 |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Kablo çapı | 2mm |
| ağ boyutu | 40mm |
| Güç | Yüksek |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Paslanmaz Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Siyah |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Cable Mesh Wire Rope Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*7 or 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Malzeme | AISI304or 316 |
|---|---|
| Anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Kablo çapı | 2 mm |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| Örgü Boyutu | 40mm |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Halat Mesh |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 316L |
| Renk | Gümüş |
| tel çapı | 3,0 mm |
| Malzeme | AISI304or 316 |
|---|---|
| Anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Kablo çapı | 2 mm |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| Örgü Boyutu | 40mm |
| Ürün adı | paslanmaz çelik ip ağı |
|---|---|
| Anahtar kelime | Çelik Halat Hasır |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| kablo çapı | 3.0mm |
| ağ boyutu | 55mm |
| Ürün Adı | Çelik Halat Hasır |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kablo Tel Ağ |
| Malzeme | SS 316L |
| Kablo Teli | 7*7 |
| Renk | Siyah |